Prezenty i przekazy pieniężne: Nowe narzędzia Bitcoin.com Pozwalają ludziom na wysyłanie BCH przez e-mail.

W tym miesiącu Bitcoin.com uruchomił dwie usługi, które pomagają ułatwić przyjęcie Bitcoin gotówki i kryptograficzny przekaz za pośrednictwem poczty elektronicznej. W najnowszym filmie z 5 czerwca, Bitcoin.com Roger Ver pokazał prezenty.bitcoin.com, nowa funkcja, która pozwala osobom fizycznym na wysyłanie kart upominkowych BCH przez e-mail. Dodatkowo, Bitcoin.com uruchomił również send.bitcoin.com, narzędzie, które zapewnia użytkownikom możliwość wysyłania pieniędzy w wielu lokalnych walutach poprzez wykorzystanie bitcoin gotówki.

Bitcoin Evolution jest podekscytowany uruchomieniem w tym miesiącu dwóch nowych funkcji, które zapewniają większą dostępność kryptokurantów w skali globalnej. Obie nowe funkcje współpracują z pocztą elektroniczną i sprawiają, że wysyłanie prezentów i przekazów pieniężnych jest łatwe dzięki wykorzystaniu sieci Bitcoin Cash (BCH). W dniu 5 czerwca 2020 roku Roger Ver z Bitcoin.com wprowadził gifts.bitcoin.com, który daje każdej osobie możliwość wysyłania BCH do każdego, w dowolnym miejscu na świecie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Podstawy korzystania z gifts.bitcoin.com są stosunkowo intuicyjne i wystarczy nacisnąć zakładkę „go“, aby utworzyć kilka nowych prezentów. Po tym, wystarczy potwierdzić ziarno odzyskiwania i zacząć budować prezent. Zasadniczo wiąże się to z ustaleniem kwoty, waluty i adresu e-mail, na który chcesz wysłać swoje prezenty.

Prezenty i przekazy pieniężne: Nowe narzędzia Bitcoin.com pozwalają ludziom na wysyłanie BCH za pomocą poczty elektronicznej.

Z tego miejsca otrzymasz fakturę, dzięki której będziesz mógł zapłacić za pomocą portfela Bitcoin gotówką, a odbiorca po prostu musi sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą, aby odebrać prezent. Czterominutowe wideo Youtube z Ver oferuje wizualny krok po kroku, jak korzystać z gifts.bitcoin.com.

Strona pokazuje również, że zgłoszono 2,010 BCH prezentów, 386 wygasło, a 240 nie odebranych z 83,6 BCH wydanych w momencie publikacji.

Nie za długo po wydaniu serwisu gifts.bitcoin.com, Bitcoin.com uruchomił również send.bitcoin.com. Usługa zapewnia użytkownikom możliwość szybkiego wysyłania płatności BCH na dowolny adres e-mail. Narzędzie jest błyskawica szybko i Ver niedawno wyjaśnił w wywiadzie, że każdy w każdym kraju może wykorzystać usługę.

Prezenty i przekazy pieniężne: Nowe narzędzia Bitcoin.com pozwalają ludziom na wysyłanie BCH za pomocą poczty elektronicznej.

„Nie ma znaczenia jaka jest ich narodowość, w jakim kraju mieszkają, ani nic innego“, wyjaśnił Ver trzy dni temu. „Jeśli mają dostęp do poczty elektronicznej, mogą uzyskać dostęp do swoich Bitcoin Cash. Bitcoin.com nigdy nie przechowuje kopii prywatnego klucza.“

Ver również wyjaśnił, że jeśli transakcja nie jest twierdził, nadawca otrzyma fundusze z powrotem. „Trzymamy podpisaną transakcję, aby zwrócić BCH z powrotem do nadawcy po upływie określonej liczby dni. W ten sposób, jeśli odbiorca nigdy nie odzyska swojej gotówki BCH, nadawca otrzyma ją automatycznie z powrotem,“ dodał.

Podobnie jak w przypadku serwisu gifting, send.bitcoin.com jest bardzo łatwy w użyciu. Wszystko co musisz zrobić to wypełnić docelowy adres email i nazwę nadawcy, dodać notatkę, wybrać kwotę do wysłania, wybrać lokalną walutę z niezliczonej ilości opcji i dodać swój adres email aby otrzymywać powiadomienia (opcjonalnie).

Na koniec, należy wypełnić adres zwrotny i wybrać datę wygaśnięcia. Wystarczy zapłacić daną kwotę po wypełnieniu wszystkich pól i ponownie odbiorca po prostu musi zaznaczyć swoją skrzynkę odbiorczą, aby odebrać swoją bitcoin cash (BCH).

W Bitcoin.com jesteśmy podekscytowani, że możemy zaoferować światowej klasy narzędzia kryptokurwalutowe, które dostarczają ludziom sposobów na promowanie wolności ekonomicznej. Bitcoin.com, jeden z najstarszych i najbardziej uznanych innowatorów kryptokurrency na świecie z milionami posiadaczy portfeli na całym świecie. Mamy nadzieję, że narzędzia takie jak gifts.bitcoin.com i send.bitcoin.com będą nadal wzmacniać i przyspieszać przyjmowanie gotówki Bitcoin.

Dieser Beitrag wurde am 30. Juni 2020 veröffentlicht, in Bitcoin. Setze ein Lesezeichen mit dem Permanentlink.